Sepet

Aksesuar kullanımında farklı alternatiflerden biri olan piercing kulak memesine takılan küpelerin vücudun farklı bölgelerinde kullanılmasına imkan verir. Farklı tarzlarda ve renklerde gerek şık gerek daha sade piercing modelleri kişiliğin ve zevkin yansıtılmasının en iyi yollarından biridir. Kulağın sadece meme kısmına değil tragus gibi kulak kıkırdağından oluşan kısımlarına aksesuarlar kullanmak son derece sık görülen bir durumdur. Piercing hem erkek hem kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlardan biri olup çeşitli materyallerden üretilebilirler. Yara ya da iltihaplanma gibi kullanıcının sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek malzemelerin kullanıldığı ürünler kullanılmamalıdır. Kaliteli materyallerden üretilen ürünlerin tercih edilmesine özen gösterilmelidir. Sade ya da taşlı piercing modelleri ile hem erkeklere hem kadınlara şık bir görünüm kazandırmak mümkündür. 

Piercing Nedir? Çeşitleri Nelerdir? 

Piercing vücudun farklı yerlerine açılan deliklere yerleştirilen bir takı türüdür. Piercinglerin delik olmadan kullanılabilen çeşitleri de vardır. Piercing modellerinin farklı beğenilere hitap eden alternatifleri vardır. En sık tercih edilen piercingler arasında ilk sırada kıkırdak piercingleri gelir. Kıkırdakta en çok kullanılan piercing çeşitleri halka piercing modelleridir. Buna ek olarak tünel piercing modellerinin kullanım sıklığı da fazladır. Farklı bir tarzın temsilcisi haline gelmek isteyen kadın ve erkekler dudak piercing çeşitleri ile tarz sahibi bir görünüm yaratabilirler. Bu piercing seçenekleri farklı tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulduğundan her tarza uygun seçim yapmak mümkündür. Altın piercing çeşitleri her zevke ve tarza uyum sağlayan ürünlerin başında gelir. Sade bir görünüme sahip olmak isteyen kullanıcılar için gümüş piercing modelleri doğru seçenekler olabilir. Çelik piercing ve titanyum piercing modellerinin yanı sıra şeffaf piercing modellerinin kullanımı da sıklıkla tercih edilir.

Piercing Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Piercing seçerken öncelikle kullanıcı kendi tarzına uygun seçimler yapmaya özen göstermelidir. Kulak yapısına uygun modelleri tercih etmek aynı zamanda çok daha ideal ve hoş bir görünüm elde etmeyi sağlayabilir. Altın, gümüş ya da pırlanta gibi değerli taşların ve madenlerin kullanıldığı piercing modelleri mutlaka güvenilir platformlardan ve faturalı olarak alınmalıdır.


Piercing Doğru Bir Şekilde Nasıl Kombinlenir?

Piercing kullanmak için kullanıcının tarzını en doğru şekilde yansıtmasını sağlayacak uygun piercing modelleri seçmeye özen gösterilmelidir. Tragus yani kulak kanalının dışında bulunan küçük ve kalın kıkırdak parçası üzerinde piercing kullanmak son derece şık bir görünüm elde edilmesini sağlar. Helix piercing modelleri en çok tercih edilen kulak piercing modelleri arasında yer alır. Kulağın üst dış kıkırdağında kullanıma en çok yakışan piercing modelleri arasında mücevher ucunda minik figürler olan halka küpeler sayılabilir. Piercing kullanımında en çok tercih edilen bölgelerden biri dudak bölgesidir. Ağız ve yüz piercingi olarak kabul edilen dudak piercingi dudağa takılan takının diş ve diş etine teması sonucu enfeksiyon oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle mutlaka gümüş ve altın gibi değerli maddelerden üretilen piercing modellerinin kullanımı tercih edilmelidir. Burun bölgesinde genellikle halka, yarım halka ve piercing şeklindeki modeller kullanılır.

Erkeklere Hediye Olarak Hangi Tür Piercing Alınabilir? 

Piercing, kombinlerini şık aksesuarlarla desteklemeyi tercih eden kadınlara ve erkeklere hediye alınacağı durumlarda akla gelen ilk alternatiflerden biridir. Erkeklere takı hediye edileceği zamanlarda standart hediyelerin dışına çıkmak isteyenler için en iyi alternatiflerden biri piercingdir. Piercing seçerken hediyenin verileceği erkeğin tarzı, beğenileri ve kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurulmalıdır. Şık ve farklı hediye seçenekleri olan piercing modelleri zirkon taşlı, kristal taşlı, çelik, doğal taş ve daha pek çok farklı özelliklerde üretilirler.

Kadınlara Hediye Olarak Hangi Tür Piercing Alınabilir? 

Farklı tarzıyla beğenilerin odak noktasında olmak isteyen kadınlara sunulabilecek şık hediye alternatifleri arasında ilk sırada piercing modelleri gelir. Piercing çeşitleri arasından seçim yapılırken hediyenin verileceği kadının tarzı, beğenileri, kullanım alışkanlıkları ve kombinlerinde kullandıkları parçalar değerlendirilmelidir. Piercing takmak için bir piercing deliği olmayan kişilerde deliksiz yapıştırma piercing modellerinin satın alınması tercih edilebilir. Ayrıca piercing üretiminde kullanılan maddeler arasından seçim yapılırken herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmayacak materyallerden ya da değerli madenlerden üretilen piercing çeşitleri seçilmelidir. Piercing fiyatları üretimlerinde kullanılan materyaller başta olmak üzer çeşitli etkenlere göre belirlendiğinden hediye seçimi sırasında her bütçeye uygun seçim yapma imkanı vermektedir. 

Piercing Çeşitleri İle Tarzınızı Yansıtın 

Piercing uzun yılalrdır pek çok erkeğin ve kadının severek kullandığı takı çeşitlerinden biridir. Günümüzde yaygın olarak tercih edilen piercing modellerinden biri burun piercingidir. Piercing ile hızma arasındaki fark, piercingin genel olarak daha sağlam ve sağlıklı materyallerden üretilmesidir. Hızma daha küçük boyutlu bir üründür ve çeşitliliği sınırlıdır. Burun bölgesinde kullanılacak piercing modelleri arasından seçim yapılırken titanyum ve çelik metal gibi kaliteli malzemelerden üretilmiş olmalarına özen gösterilmelidir. Vücuda uyum sağlama özelliği bulunan materyaller alerjik reaksiyonlara neden olmadığından son derece avantajlı takılar olarak kabul edilirler. Piercing kullanımı sırasında hassasiyet gösterilmesi gereken diğer bir nokta ürünlerin cilt ve cilt altında bulunan yağ tabakasına ya da istenilen bölgede uygun kıkırdak üzerinde bulunmasıdır. Steril bir ortamda yapılması gereken delim işleminden sonra kaliteli ve kullanım alanıyla uyumlu piercing çeşitlerinin seçilmesi gerekliliği göz önünde bulundurulmalıdır.

Tarzınızı Piercing ile Tamamlayın 

Hem erkekler hem kadınlar arasında popüler aksesuarlar olan piercing çeşitleri son derece fazla alternatife sahiptir. Bu sayede piercing modelleri arasından her tarza, yaşa ve beğeniye hitap edecek olanların seçilmesi imkanı elde edilir. Her ne kadar bu çeşitlilik içinden kişi özelinde seçim yapmak mümkün olsa da genel beğenilerin üzerinde yoğunlaştığı belli başlı piercing modelleri vardır. Burun halkası, çift ve tek toplu modeller en çok tercih edilen piercing modelleri arasında ilk sıralarda gelir. Kullanıcının tarzını ve kendini ifade etme yöntemlerinden biri olan piercing kullanımının uzun yıllar kalması nedeniyle kullanıcının bir imzası niteliğini taşıdığı gerçeği göz ardı edilmemelidir. Bu nedenle piercing modelleri arasından seçim yapılırken titizlikle davranılmalıdır. Her kullanıcı stiline en uygun piercing modelini seçerken uygun renk, model, boyut ve tasarımda olan ürünlere öncelik vermelidir. Vücudunun herhangi bir yerini deldirmek istemeyen kişiler özel olarak üretilmiş mıknatıslı piercing modellerini tercih edebilirler.

Günlük Kıyafette Piercing Kullanımı Nasıl Olmalıdır? 

Günlük kıyafetlerle birlikte kullanılabilecek piercing çeşitleri son derece fazladır. Farklı materyallerden üretilen ve farklı tasarımlara sahip piercing çeşitleri ile çok çeşitli kıyafet parçalarının kullanıldığı günlük kombinleri en şık ve etkileyici şekilde tamamlamak mümkündür.

İş Kıyafetleri ile Piercing Kullanımı Nasıl Olmalıdır? 

İş kıyafetleri ile kullanılacak piercing modelleri iş kombinindeki parçalara göre değişiklik gösterebilir. Klasik iş kıyafetleri ile sade piercing modelleri daha iyi bir alternatif olabilir. Daha casual parçaların kullanıldığı iş kombinlerinde ise daha spor ya da kombinler dinamizm katacak piercing modelleri tercih edilebilir.

Özel Günler İçin Piercing Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Özel günlerde kullanım alanına göre genellikle değerli taşların ve madenlerin kullanıldığı piercing modelleri sıklıkla tercih edilir. Bu aşamada kombinlerin içerisinde yer alan kıyafetler ve diğer aksesuarlar göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Aksesuar kullanımında farklı alternatiflerden biri olan piercing kulak memesine takılan küpelerin vücudun farklı bölgelerinde kullanılmasına imkan verir. Farklı tarzlarda ve renklerde gerek şık gerek daha sade piercing modelleri kişiliğin ve zevkin yansıtılmasının en iyi yollarından biridir. Kulağın sadece meme kısmına değil tragus gibi kulak kıkırdağından oluşan kısımlarına aksesuarlar kullanmak son derece sık görülen bir durumdur. Piercing hem erkek hem kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlardan biri olup çeşitli materyallerden üretilebilirler. Yara ya da iltihaplanma gibi kullanıcının sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek malzemelerin kullanıldığı ürünler kullanılmamalıdır. Kaliteli materyallerden üretilen ürünlerin tercih edilmesine özen gösterilmelidir. Sade ya da taşlı piercing modelleri ile hem erkeklere hem kadınlara şık bir görünüm kazandırmak mümkündür. 

Piercing Nedir? Çeşitleri Nelerdir? 

Piercing vücudun farklı yerlerine açılan deliklere yerleştirilen bir takı türüdür. Piercinglerin delik olmadan kullanılabilen çeşitleri de vardır. Piercing modellerinin farklı beğenilere hitap eden alternatifleri vardır. En sık tercih edilen piercingler arasında ilk sırada kıkırdak piercingleri gelir. Kıkırdakta en çok kullanılan piercing çeşitleri halka piercing modelleridir. Buna ek olarak tünel piercing modellerinin kullanım sıklığı da fazladır. Farklı bir tarzın temsilcisi haline gelmek isteyen kadın ve erkekler dudak piercing çeşitleri ile tarz sahibi bir görünüm yaratabilirler. Bu piercing seçenekleri farklı tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulduğundan her tarza uygun seçim yapmak mümkündür. Altın piercing çeşitleri her zevke ve tarza uyum sağlayan ürünlerin başında gelir. Sade bir görünüme sahip olmak isteyen kullanıcılar için gümüş piercing modelleri doğru seçenekler olabilir. Çelik piercing ve titanyum piercing modellerinin yanı sıra şeffaf piercing modellerinin kullanımı da sıklıkla tercih edilir.

Piercing Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Piercing seçerken öncelikle kullanıcı kendi tarzına uygun seçimler yapmaya özen göstermelidir. Kulak yapısına uygun modelleri tercih etmek aynı zamanda çok daha ideal ve hoş bir görünüm elde etmeyi sağlayabilir. Altın, gümüş ya da pırlanta gibi değerli taşların ve madenlerin kullanıldığı piercing modelleri mutlaka güvenilir platformlardan ve faturalı olarak alınmalıdır.


Piercing Doğru Bir Şekilde Nasıl Kombinlenir?

Piercing kullanmak için kullanıcının tarzını en doğru şekilde yansıtmasını sağlayacak uygun piercing modelleri seçmeye özen gösterilmelidir. Tragus yani kulak kanalının dışında bulunan küçük ve kalın kıkırdak parçası üzerinde piercing kullanmak son derece şık bir görünüm elde edilmesini sağlar. Helix piercing modelleri en çok tercih edilen kulak piercing modelleri arasında yer alır. Kulağın üst dış kıkırdağında kullanıma en çok yakışan piercing modelleri arasında mücevher ucunda minik figürler olan halka küpeler sayılabilir. Piercing kullanımında en çok tercih edilen bölgelerden biri dudak bölgesidir. Ağız ve yüz piercingi olarak kabul edilen dudak piercingi dudağa takılan takının diş ve diş etine teması sonucu enfeksiyon oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle mutlaka gümüş ve altın gibi değerli maddelerden üretilen piercing modellerinin kullanımı tercih edilmelidir. Burun bölgesinde genellikle halka, yarım halka ve piercing şeklindeki modeller kullanılır.

Erkeklere Hediye Olarak Hangi Tür Piercing Alınabilir? 

Piercing, kombinlerini şık aksesuarlarla desteklemeyi tercih eden kadınlara ve erkeklere hediye alınacağı durumlarda akla gelen ilk alternatiflerden biridir. Erkeklere takı hediye edileceği zamanlarda standart hediyelerin dışına çıkmak isteyenler için en iyi alternatiflerden biri piercingdir. Piercing seçerken hediyenin verileceği erkeğin tarzı, beğenileri ve kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurulmalıdır. Şık ve farklı hediye seçenekleri olan piercing modelleri zirkon taşlı, kristal taşlı, çelik, doğal taş ve daha pek çok farklı özelliklerde üretilirler.

Kadınlara Hediye Olarak Hangi Tür Piercing Alınabilir? 

Farklı tarzıyla beğenilerin odak noktasında olmak isteyen kadınlara sunulabilecek şık hediye alternatifleri arasında ilk sırada piercing modelleri gelir. Piercing çeşitleri arasından seçim yapılırken hediyenin verileceği kadının tarzı, beğenileri, kullanım alışkanlıkları ve kombinlerinde kullandıkları parçalar değerlendirilmelidir. Piercing takmak için bir piercing deliği olmayan kişilerde deliksiz yapıştırma piercing modellerinin satın alınması tercih edilebilir. Ayrıca piercing üretiminde kullanılan maddeler arasından seçim yapılırken herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmayacak materyallerden ya da değerli madenlerden üretilen piercing çeşitleri seçilmelidir. Piercing fiyatları üretimlerinde kullanılan materyaller başta olmak üzer çeşitli etkenlere göre belirlendiğinden hediye seçimi sırasında her bütçeye uygun seçim yapma imkanı vermektedir. 

Piercing Çeşitleri İle Tarzınızı Yansıtın 

Piercing uzun yılalrdır pek çok erkeğin ve kadının severek kullandığı takı çeşitlerinden biridir. Günümüzde yaygın olarak tercih edilen piercing modellerinden biri burun piercingidir. Piercing ile hızma arasındaki fark, piercingin genel olarak daha sağlam ve sağlıklı materyallerden üretilmesidir. Hızma daha küçük boyutlu bir üründür ve çeşitliliği sınırlıdır. Burun bölgesinde kullanılacak piercing modelleri arasından seçim yapılırken titanyum ve çelik metal gibi kaliteli malzemelerden üretilmiş olmalarına özen gösterilmelidir. Vücuda uyum sağlama özelliği bulunan materyaller alerjik reaksiyonlara neden olmadığından son derece avantajlı takılar olarak kabul edilirler. Piercing kullanımı sırasında hassasiyet gösterilmesi gereken diğer bir nokta ürünlerin cilt ve cilt altında bulunan yağ tabakasına ya da istenilen bölgede uygun kıkırdak üzerinde bulunmasıdır. Steril bir ortamda yapılması gereken delim işleminden sonra kaliteli ve kullanım alanıyla uyumlu piercing çeşitlerinin seçilmesi gerekliliği göz önünde bulundurulmalıdır.

Tarzınızı Piercing ile Tamamlayın 

Hem erkekler hem kadınlar arasında popüler aksesuarlar olan piercing çeşitleri son derece fazla alternatife sahiptir. Bu sayede piercing modelleri arasından her tarza, yaşa ve beğeniye hitap edecek olanların seçilmesi imkanı elde edilir. Her ne kadar bu çeşitlilik içinden kişi özelinde seçim yapmak mümkün olsa da genel beğenilerin üzerinde yoğunlaştığı belli başlı piercing modelleri vardır. Burun halkası, çift ve tek toplu modeller en çok tercih edilen piercing modelleri arasında ilk sıralarda gelir. Kullanıcının tarzını ve kendini ifade etme yöntemlerinden biri olan piercing kullanımının uzun yıllar kalması nedeniyle kullanıcının bir imzası niteliğini taşıdığı gerçeği göz ardı edilmemelidir. Bu nedenle piercing modelleri arasından seçim yapılırken titizlikle davranılmalıdır. Her kullanıcı stiline en uygun piercing modelini seçerken uygun renk, model, boyut ve tasarımda olan ürünlere öncelik vermelidir. Vücudunun herhangi bir yerini deldirmek istemeyen kişiler özel olarak üretilmiş mıknatıslı piercing modellerini tercih edebilirler.

Günlük Kıyafette Piercing Kullanımı Nasıl Olmalıdır? 

Günlük kıyafetlerle birlikte kullanılabilecek piercing çeşitleri son derece fazladır. Farklı materyallerden üretilen ve farklı tasarımlara sahip piercing çeşitleri ile çok çeşitli kıyafet parçalarının kullanıldığı günlük kombinleri en şık ve etkileyici şekilde tamamlamak mümkündür.

İş Kıyafetleri ile Piercing Kullanımı Nasıl Olmalıdır? 

İş kıyafetleri ile kullanılacak piercing modelleri iş kombinindeki parçalara göre değişiklik gösterebilir. Klasik iş kıyafetleri ile sade piercing modelleri daha iyi bir alternatif olabilir. Daha casual parçaların kullanıldığı iş kombinlerinde ise daha spor ya da kombinler dinamizm katacak piercing modelleri tercih edilebilir.

Özel Günler İçin Piercing Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Özel günlerde kullanım alanına göre genellikle değerli taşların ve madenlerin kullanıldığı piercing modelleri sıklıkla tercih edilir. Bu aşamada kombinlerin içerisinde yer alan kıyafetler ve diğer aksesuarlar göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.