Sepet

7'li Çakra Doğal Taş Bileklik (Açıklamalı)

% 27
7'li Çakra Doğal Taş Bileklik (Açıklamalı)
275,00 TL
200,00 TL
Vergiler Hariç: 166,67 TL

8mm Doğal Taş Bileklik Modeli 
Bilekliğimizde Amazonit, Sitrin, Ay Taşı, Aquamarin, Varisit, Havlit, Akik taşı vardır. 

Amazonit Taşı
Huzur ve Barış sembolü olarak kabul edilir. Kullanan kişide rahatlama hissi yaratır. Arası bozuk olan kişilerin barışmasında ve tekrardan eski hallerine dönmelerinde büyük etkisi vardır.

Sitrin Taşı;
Genel olarak para sembolü anlamı vardır. Kullanan kişiler bolluk ve bereket yaşamaktadır. Dar ve geçim sıkıntısı yaşayan kişilerin en çok tercih ettiği taş sembollerinden birisidir.

Ay Taşı;
Dişil enerjiyi temsil etmektedir. Kadın hormonlarını dengeleme özelliği olduğu bilinen Ay Taşı, aynı zamanda dengeleyici ve kullanan kişiyi sakinleştirdiği gözlemlenmiştir. 

Aquamarin Taşı;
Çok stresli ve sinirli kişilerin tercih ettiği değerli bir taştır. Duyguları stabilize etme etkisi ve rahatlama hissi oranı oldukça fazla olan bir taştır. Ayrıca güven duygusunda sıkıntı yaşayan kişilerinde sıkça kullandığı gözlemlenmiştir.

Varisit Taşı;
Cesaret taşı olarak da bilinen varisit taşı kullanan kişinin özgüveninin yerine gelmesini sağlamaktadır. Hırs ve Beceri anlamında kişiye ayrı bir özgüven kazandırması açısından son günlerde en çok kullanılan taşlardandır. 

Havlit Taşı;
Endişeli ve stresli kişilerin vazgeçilmesi diyebileceğimiz bir doğal taş çeşidi olan Havlit Taşı, stres ve kaygı yaşayan kişilerin kullandığı taş çeşitir.

Akik Taşı;
Belki de aramızda herkesin en çok kullandığı ve çok güçlü bir özelliğe sahip olan Akik Taşı, fayda ve özellik açısından en değerli taşlar arasında gelmektedir.
- Stresi Azaltır.
- Güçlü bir enerji verir.
- Bağışıklık sistemini güçlendirir.
- Kendine güveni arttırır.
- Şık ve Eşsiz görünüm sunar.
- İletişimi arttırır.

Tüm bu taş çeşitlerinin bir arada bulunduğu çakra doğal taş setimiz sizlerle.