Sepet

Şekilsiz Kristal Kuvars Taşı Doğal Taş Bileklik

Ön Sipariş
Şekilsiz Kristal Kuvars Taşı Doğal Taş Bileklik
80,00 TL
Vergiler Hariç: 74,07 TL

Ortalama 18-20 CM uzunluğunda şekilsiz doğal kesim kristal kuvars taşından tasarlanmış doğal taş bileklik modeli. Özel günlerinizde sevdiğinize doğal bir hediye için güzel bir seçenektir. Ürün el emeği ile yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler dayanıklıdır. Uzun ömürlü, sağlam ve doğal malzemeler kullanılmaktadır. Misina ve iplerin birleşme yerleri aparatlarla kapatılır ve görünmez.

Kristal Kuvars Taşı Hakkında Bilgi;

Kristal kuvars taşı, renksiz veya berrak bir kuvars mineralidir. Doğada yaygın olarak bulunur ve dünyanın her yerinde çeşitli şekillerde görülebilir. Kristal kuvars taşı, takı yapımında ve dekorasyonda kullanılabilecek kadar sert ve dayanıklıdır.

Kristal kuvars taşı, manevi bir taş olarak da kabul edilir ve özellikle zihin açıklığı, berraklık ve spiritüel gelişimi teşvik ettiği düşünülür. Kristal kuvars taşı, enerjiyi dengeleyebileceği, stresi azaltabileceği, ruhsal arınmayı teşvik edebileceği ve odaklanmayı artırabileceği de iddia edilir. Ancak, bu iddiaların bilimsel olarak kanıtlanmış olmadığını belirtmek gerekir.