Sepet

Şekilsiz Turuncu Aventurin Taşı Doğal Taş Bileklik

Şekilsiz Turuncu Aventurin Taşı Doğal Taş Bileklik
85,00 TL
Vergiler Hariç: 78,70 TL

Ortalama 18-20 CM uzunluğunda şekilsiz doğal kesim aventurin taşından tasarlanmış doğal taş bileklik modeli. Özel günlerinizde sevdiğinize doğal bir hediye için güzel bir seçenektir. Ürün el emeği ile yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler dayanıklıdır. Uzun ömürlü, sağlam ve doğal malzemeler kullanılmaktadır. Misina ve iplerin birleşme yerleri aparatlarla kapatılır ve görünmez. 

Aventurin Taşı Hakkında Bilgi;

Aventurin, yeşil, mavi, kahverengi ve sarımsı renklerde bulunan bir mineraldir. Kuvars ailesine ait bir türdür ve genellikle takı yapımında kullanılır. Aventurin taşı, ışığı yansıtan küçük kristal parçacıkları nedeniyle estetik açıdan oldukça çekicidir.

Aventurin taşı, bazılarınca şans taşı olarak kabul edilir ve özellikle finansal açıdan şans getireceği düşünülmektedir. Ayrıca, bazı kaynaklar, aventurin taşının zihinsel açıdan denge, huzur ve sakinlik sağlayabileceği, stresi azaltabileceği ve bağışıklık sistemini güçlendirebileceği öne sürmektedir. Ancak bu iddiaların bilimsel olarak kanıtlanmış olmadığını belirtmek gerekir.